KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16034194

nr 1603 4194

Akvarell

Tussa Barkman, Persikor. Signerad, daterad 1991. Akvarell, bildmått: 48x67 cm, yttermått inklusive ram: 65x82 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

700 kr

måndag 4 mars 2024
kl 18:17:07